Kobieca sesja zdjęciowa to piękny makijaż, fryzura, wymarzone stylizacje, optymalne światło, retusz i praca doświadczonego fotografa. To wszystko podkreśli Twoją urodę i sprawi, że będziesz wyglądała fenomenalnie. 

Taka sesja to wynik ciężkiej pracy i dobrej atmosfery podczas zdjęć. Żeby zapewnić ci maksymalny komfort, podpowiadam jak ustawić się podczas pozowania aby wyjść na zdjęciu najkorzystniej. Nie ma wątpliwości, każda kobieta powinna mieć takie zdjęcia, zaznaczyć swoją kobiecość i urodę w upragnionych stylizacjach. Nie “ gdy schudnę”, nie, “może pare lat temu”, nie “po wakacjach” najlepiej jest teraz! Gwarantuję że ci się spodoba, i za jakiś czas wrócisz po więcej z większą świadomością efektów. 

Sesja zdjęciowa Głogów
Kobieca sesja zdjęciowa Głogów
Kobieca sesja zdjęciowa Głogów

Ile czasu trwa sesja?

Sama sesja, mam na myśli wykonywanie zdjęć, trwa około 2-3 godzin. Pod uwagę biorę czas na krótką przerwę, zmianę stylizacji czy pomysłu na zdjęcia. Zawsze staram się aby były różnorodne. 

Co z makijażem i stylizacją?

Jestem na etapie poszukiwania zaufanej wizażystki z którą chcę współpracować na stałe. Chętnie polecę kilka osób, ale na obecną chwilę musisz umówić się sama. Co do pomysłu na stylizację możesz liczyć na mnie. 

Czy trzeba być modelką?

Absolutnie nie, o to abyś pięknie wyszła na zdjęciach dbam ja i wizażystka. Na sesje zdjęciowe decydują się kobiety które czują się świetnie ze sobą i chcą tą chwilę uwiecznić, ale też takie które potrzebują czegoś co rozbudzi poczucie piękna i pewność siebie. 

Jakie robimy zdjęcia?

Styl i klimat zdjęć ustalamy przed sesją, najważniejszy jest twój komfort. Moją specjalnością są portrety, ale podczas sesji robię też ujęcia całej sylwetki, delikatne i sensualne w ustalonych stylizacjach. 

Jak się przygotować?

Po ustaleniu stylizacji wspólnie ustalamy miejsce zdjęć najlepiej pasujące do charakteru sesji. Może to być studio fotograficzne, apartament, twoje prywatne mieszkanie lub zaciszny plener.

Czy w sesji może uczestniczyć osoba towarzysząca?

Może być z tobą na przygotowaniach do sesji, na makijażu i przy wyborze stylizacji. Podczas samych zdjęć zostaje, modelka czyli ty, ja, czasem wizażystka. Wszystko po to abyś mogła “poczuć pewność siebie przed obiektywem”, unikać rozproszenia i wczuć się w wybraną “rolę”. 

Czy moje zdjęcia zostaną opublikowane w internecie lub pokazywane komuś innemu?

Nie, przy każdej sesji podpisujemy umowę jest tam stosowny zapis w którym informuję, że zdjęcia są tylko dla ciebie. Jeżeli jednak zgodzisz się na publikacje jednego bądź kilku zdjęć będzie mi bardzo miło, a innym być może będzie łatwiej zdecydować się na podobną sesje. Taką zgodę można zawsze wycofać.

Kobieca sesja zdjęciowa Głogów
sesja zdjęciowa Głogów

Ile czasu wcześniej trzeba zarezerwować termin na sesję?

Wszytko zależy od tego ile w danym momencie mam innej pracy, fotografuję też śluby i robię zdjęcia reklamowe. Najczęściej to jednak czeka się około miesiąca. 

Kiedy dostane gotowe zdjęcia?

Podobnie jak z rezerwacją terminu, wszystko zależy od tego ile aktualnie mam innej pracy. Staram się nie przekraczać dwóch tygodni. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia szybciej, daj znać przy rezerwacji. 

Czy można wybrać więcej zdjęć niż w pakiecie?

Tak, po sesji utworzę dla ciebie galerie online, będzie zabezpieczona hasłem. Tam wybierasz umówioną liczbę zdjęć, nie ma problemu aby wybrać ich więcej. Cenę za dodatkowe ujęcia ustalamy przed sesją. 

Czy można dostać niewybrane zdjęcia, nawet bez retuszu?

Nie, zdjęcia bez obróbki i retuszu nie są “skończonym efektem pracy”. To trochę tak jakby w ulubionej restauracji poprosić o składniki dania przed przygotowaniem. Jeżeli moje portfolio cie nie przekonuje, wybierz innego fotografa.

Sesja zdjęciowa w prezencie?

Jak najbardziej, możesz zrobić prezent bliskiej osobie. Taka sesja to świetny pomysł podarunek z okazji rocznicy ślubu, urodzin czy prezent dla przyszłej Panny Młodej. 

Ile kosztuje sesja zdjęciowa?

Na ostateczną cenę sesji ma wpływ wiele czynników, jednym z głównych jest miejsce sesji. Sesja zdjęciowa będzie tańsza jeżeli wybierzesz zdjęcia w plenerze lub wykorzystamy twoje mieszkanie (musze je wcześniej zobaczyć). Koszt makijażu (na razie) też musisz pokryć sama. Ogólny cennik znajdziesz tutaj, na jego podstawie ustalimy faktyczną cenę sesji. 

Sesja podczas pandemii wirusa?

Bez względu na wszystko bliski kontakt podczas sesji prawie się nie zdarza, na razie po prostu nie podamy sobie ręki na przywitanie. Od 20 kwietnia można wykonywać takie sesje bez masek ochronnych. Więcej szczegółów z komentarzem prawnika znajdziecie w tym artykule. 

Sesja zdjęciowa Głogów
Sesja zdjęciowa Głogów
Sesja zdjęciowa Głogów